RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Vritet me thikë 33-vjeçari

Shko poshtë

Vritet me thikë 33-vjeçari

Mesazh nga kristi prej Sat Jul 02, 2011 10:53 am

Në orët e vona të mbërmjes të së premtes një 33-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është goditur me thikë në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një pikë bastesh sportive rreth orës 23:00 në kryeqytet.

33 vjeçari Artan Këllezi ka gjetur vdekjen pasi është goditur disa herë me thikë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka arrestuar shtetasin Stilian Korabi si autor të dyshuar të vrasjes së Këllezit.

Hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes vijojnë

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi