RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

ENDERRA….!!

Shko poshtë

ENDERRA….!!

Mesazh nga Leonard prej Mon Jul 18, 2011 10:00 amnje deshir qe nuk u plotesua
nje ndjenje qe nuk u perjetua
nje zjarr qe tashme u shua
…ndjenje e brishte e pa faj
e madhe sa si gjendet skaj
me e paster se loti mekat
qe se fali zoti.Nje copez nga
parajsa e vertet qe zoti e
ndaloj ne kete jete ndjenje qe
askush
nuk e shijon e tille eshte dashuria
jone
ashtu deshi zoti spranoj
ngushellime
tani shpirti im prehet ne kujtime..

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi