RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Elvana puthet e perkedhelet me Florin….

Shko poshtë

Elvana puthet e perkedhelet me Florin….

Mesazh nga Leonard prej Mon Jul 18, 2011 10:20 am


Gjatë javës së shkuar në një nga të përditshmet shqiptare është publikuar lajmi për prishjen e lidhjes disa vjeçare të këngëtares Elvana Gjata me të dashurin e saj, Rogertin. Edhe më parë kishin qarkulluar në media thashetheme për ndarjen e tyre, por Elvana deklaroi në një revistë se asgjë nuk ishte e vërtetë dhe se vazhdonte normalisht lidhjen me Rogertin.
Pa kaluar shumë kohë nga kjo deklaratë e këngëtares, në rrethet e artistëve e të gazetarëve gjithashtu filluan të dalin fjalë se simpatikja Gjata është në një lidhje me producentin e saj Flori Mumajesi. Të dy kolegët janë shumë të kujdesshëm në sjelljet e tyre në publik, megjithatë burime të gazetës “Trafik VIP” tregojnë se gjatë xhirimeve të klipit të fundit të Florit, ata të dy kanë ndenjur shumë pranë, janë përkëdhelur e puthur, gjë që i ka rënë menjëherë në sy stafit realizues.
Nuk e dimë se sa të vërteta janë këto që po themi, megjithëse do të na pëlqente që të kishim një tjetër çift VIP në showbizzin shqiptar. Tani të vemtit që vendosin në do ta pranojnë apo jo këtë lajm janë Elvana dhe Flori…

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi