RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

10 fakte të sigurta që ju tradhton

Shko poshtë

10 fakte të sigurta që ju tradhton

Mesazh nga Leonard prej Mon Jul 18, 2011 10:34 amTë gjitha lidhjet dhe martesat kanë ngritjet dhe rëniet e tyre, episode pasioni, madje edhe skena filmike, ku nuk mungon drama, lotët apo thyerja e gjësendeve. Por, nëse ekziston dashuria dhe besimi, çdo marrëdhënie ka përfundim të lumtur.
Megjithatë, për ta bërë të dukshme nëse ai ju tradhton, më poshtë ju sjellim dhjetë shenja të cilat e tregojnë këtë. Nëse i kuptoni disa shenja të tilla, flisni me partnerin për ta kuptuar se çfarë po ndodh me lidhjen tuaj.
- Ju kushton më pak vëmendje
- Humb interesin për obligimet shtëpiake
- Aroma e tij
- Ndryshimi i dukjes
- Zgjatet koha e ‘punës’
- Biseda private telefonike
- Qëndrim në internet në orët e vona të natës
- Ndryshim i madh në jetën seksuale
- Shpenzime të mëdha
- E harron unazën e martesës
Nëse vëreni situata të tilla te partneri juaj, para se të merrni vendime, gjithsesi bisedoni me të në mënyrë që t’i jepni rast që ta largojë dyshimin. Secili nga ne ka raporte specifike me të dashurit e tyre, prandaj secilën situatë vlerësojeni në raport me rrethin tuaj.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi