RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 18.07.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 18.07.2011

Mesazh nga Leonard prej Mon Jul 18, 2011 10:37 am


Dashi
Do i vini vetes qellime te reja sot. Jeta juaj sentimentale do te ece perpara. Duhet te keni me shume besim dhe te perfitoni nga momentet e kendshme. Do jete nje dite mjaft e mire per ju. Per shkak te punes se madhe qe keni, entuziazmi dhe energjia juaj do te jete e paket. Nese doni qe te jeni mire fizikisht dhe moralisht beni nje pushim te vogel.
Demi
Jeni shume te duruar dhe per kete arsye cdo gje shkon mire me jeten tuaj ne cift. Qeshni sa me shume sot, sepse do jete nje dite shume e mire. Keni arritur qellimet qe i keni vene vetes dhe e meritoni te jeni te lumtur. Ne pune mos merrni vendime te pa menduara mire. Jeni edhe shume kembengules. Mos u ngutni, cdo gje ka kohen e vet.
Binjakët
Ju pelqen shume romantizmi dhe doni te jeni te rrethuar gjithe kohes me dashuri. Shprehini me shume ndjenjat sot dhe kushtojini me shume vemendje te dashurit te zemres suaj. Persa ju perket ceshtjeve profesionale, te jeni te sigurt qe gjithe kjo pune e madhe qe po beni tani do i jape frytet e saj. Gjendja financiare do permiresohet shume.
Gaforrja
Ka ardhur koha te beni paqe me nje mikun tuaj, me te cilin keni pasur nje konflikt. Te mbani inat ju ben shume dem edhe per veten. Mos rrini te trishtuar sot, duhet te gjalleroheni. Ne pune do merrni shume lavderime. Mundohuni ta organizoni me mire kohen tuaj. Beni edhe ndonje pushim te vogel per te rifituar energji dhe per t’u relaksuar.
Luani
Sot do jeni shume mosbesues ndaj nje personi te vecante. Intuita nuk do ju zhgenjeje. Javet ne vijim te gjitha dyshimet qe keni do dalin te verteta. Megjithate mos u nxitoni t’i thoni ato qe mendoni, veproni me shume kujdes. Keni deshire te udhetoni por detyrimet profesionale dhe financat nuk ja u lejojne? Pa merak, cdo gje do rregullohet.
Virgjëresha
Doni te terhiqni vemendjen. Keni deshire qe te joshni? Do ja dilni mbane. Te gjitha shikimet do te drejtohen nga ju. Mos ja mbathni nese e keni te veshtire te zgjidhni. Besojini instiktit te pare. Nese doni qe te keni sukses ne ceshtjet financiare duhet te veproni. Ndryshimet qe do te ndodhin do ju sjellim shume te mira.
Peshorja
Sot do mund te zgjidhni nje situate te veshtire. Kurajo! Nuk do kete me konflikte. Kete jave, maredheniet me miqte do te permiresohen mjaft. Saktesia eshte nje nga cilesite tuaja me te mira. Personat qe punojne me ju e dine shume mire cfare drejtim te ndjekin. Do ju falenderojne per gjithe ndihmen qe do ju jepni.
Akrepi
Sot do shihni anen e mire te gjerave dhe nuk do te keni asnje dyshim. Per shkak te sjelljes se dyzuar te personit me te cilin jetoni, ne ditet ne vijim do te ndjeni nevojen per te qene te pavarur. Duke ndjekur keshillat e miqve dhe duke pasur mbeshtetjen e planeteve, situata juaj financiare do jete shume e mire. Ne pune do jeni shume te sigurt per ato qe beni.
Shigjetari
Duhet te ndryshoni pak tipin tuaj ne menyre qe te shkoni mire me miqte dhe familjen. Sharmi dhe personaliteti jane pikat tuaja te forta. Do te arrini qellimet qe i keni vene vetes. Ne pune do mund te realizoni nje projekt te menduar prej kohesh. E dini mire rrugen per te arritur atje ku doni. Do ja dilni mbane. Bravo!
Bricjapi
Sot nuk eshte dite shume e mire per ju. Mund te kete edhe debate dhe keqkuptime. Beni kujdes qe humori juaj i keq mos ndikoje ne lidhjen tuaj apo ne marredheniet me miqte. Nuk jepni mesazhe te qarta sot. Edhe ne pune keni tendecen ti keqkuptoni gjerat. Kujdes! Pasojat mund te jene shume te renda. Mundohuni te ndryshoni humorin.
Ujori
Sot do krijoni shoqeri te reja me njerez me pozite. Beni kujdes me sjelljen tuaj te paqendrueshme. Njerezit qe ju rrethojne nuk do ju kuptojne shume mire kete te diele. Jeni shume kureshtare dhe te zgjuar. Mos besoni shume tek te tjeret sepse situata mund te ndryshoje. Duhet te jeni shume te matur.
Peshqit
Sot do ja dilni mbane kudo dhe miqte do ju pergezojne per kete. Per me teper kjo dite do jete gjithe pasion dhe dashuri. Mos ju besoni shume instikteve dhe mos i lejoni t’iu dominojne. Ne pune e dini mire se cfare rruge te ndiqni per te arritur qellimet tuaja. Ndermerrni projekte te reja. Do keni fat ne te gjitha fushat.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi