RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Dedikuar RINISE..

Shko poshtë

Dedikuar RINISE..

Mesazh nga Leonard prej Thu Jul 21, 2011 11:49 am

O ju Rini gezoni zemrat ne perqafime te njeri tjetrit me ndjenjat hyjnore, ruani fjalen dhe besen,mos tradhtoni njeri-tjetrin,mos genjeni ne dashuri,hapni zemrat dhe tregohuni te sinqert pran njeri-tjetrit ne ditet e mira, dhe ne ato te veshtira…mos beni shkatrrime ne martes,mos thyeni zemrat ne fejes,mos leni femin e juve ne udhet me te zeza,asgje ne ket bot nuk eshte perfekt,dhe as njeriu nuk eshte perfekt ,dikush ben gabime te medha, dikush ben gabime te vogla,kerkoni falje njeri tjetrit, shtrinje doren e pajtimit,mos beni ironi,behuni te sjellshem, mos humbni perspektiven shqiptare,mos lakmoni ne zakonet e huaja,ruani gjakun dhe kulturen,e kombit…mbani durimin ne momentet ma kritike,se durimi,te mbron nga e keqja,duke bere shqyrtimet behen dhe vlersimet…fjala emir e shendrit boten,kurse fjala e keqe merzit dhe token!

Gjithe te mirat per te gjithe

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi