RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Fansat e Elvanës pengojnë xhirimin e klipit

Shko poshtë

Fansat e Elvanës pengojnë xhirimin e klipit

Mesazh nga Leonard prej Thu Jul 21, 2011 12:20 pm

Është ndër këngëtaret më “hot” të momentit. E tregojnë më së mirë
edhe fansat e shumtë të cilët e adhurojnë deri në atë pikë sa…
ndonjëherë të prishin punë. Kështu ka ndodhur gjatë xhirimeve të klipit
të dytë të kësaj vere të këngëtares Elvana Gjata.

Pas përfundimit të klipit të parë, në ishullin e mrekullueshëm grek
Santorini, Elvana bashkë me producentët e klipit menduan që disa pjesë
të kripit t’i realizonin në rrugët e zonës së ish bllokut në Tiranë.
Mirëpo, me të nisur xhirimet, një turmë e madhe fansash janë mbledhur
rreth këngëtares, duke penguar vazhdimin e xhirimit.

Megjithëse Elvana dhe producentët e klipit janë përpjekur të rinisin
punën, ka qenë e pamundur, sepse fansat e saj sa vinin e shtoheshin,
derisa krijuan një turmë që, në këtë rast mund të quhen një turmë
“keqbërësish”.

Si përfundim, stafi realizues i klipit hoqi dorë nga klipi, të paktën
për atë ditë, për t’i shtyrë në një ditë më të përshtatshme e sidomos
në një zonë më të përshtatshme. Bluetooth

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi