RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Zanfina Ismajli: Në menynë time ka makarona çdo ditë

Shko poshtë

Zanfina Ismajli: Në menynë time ka makarona çdo ditë

Mesazh nga Leonard prej Thu Jul 21, 2011 12:24 pm

Këngëtarja seksi Zanfina Ismaili, edhe pse është gjithmonë në formë
të shkëlqyer fizike, ka bërë me dije se konsumon shumë makarona.
Tingëllon pak i çuditshëm ky pohim, pasi dihet se të konsumosh
karbohidrate me shumicë, si në rastin e makaronave, është paksa e
vështirë të ruash linjat perfekte sikurse Zanfina, e cila në fakt këto
kohë sikur ka humbur paksa në peshë.


Motra seksi e divës, Adelina Ismajli, na ka surprizuar kur ka thënë
se ushqimi i saj i preferuar janë pikërisht spagetit. “Makaronat i
preferoj shumë dhe i konsumoj thuajse çdo darkë. Kjo është një meny që
nuk e kam ndërruar prej shumë vitesh, edhe pse bëhet fjalë për brumëra
që të shtojnë mjaft në peshë. Mirëpo, unë asnjëherë nuk kam pasur
probleme me peshën trupore, prandaj asnjëherë nuk i kushtoj rëndësi
ushqimit. Jam e kënaqur me linjat trupore dhe uroj që të jem e tillë
gjithnjë”, – ka thënë këngëtarja, e cila pritet që këto ditë të nxjerrë
në tregun muzikor klipin e saj më të ri, xhirimet e të cilit sapo kanë
mbaruar. Gjithsesi, e sigurt është që pas deklaratës së Zanfinës, shumë
vajza nuk do t’ia rezervojnë vetes makaronat ose ndoshta do të kërkojnë
një “sekret” të elegancës që Zanfina nuk e ka bërë ende me dije! Gazeta
Standard

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi