RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Alban Skënderaj lodhet nëpër koncerte

Shko poshtë

Alban Skënderaj lodhet nëpër koncerte

Mesazh nga Leonard prej Thu Jul 21, 2011 12:31 pm

Këngëtari Alban Skënderaj këto ditë është shumë i angazhuar, duke i
prezantuar nëpër koncerte të ndryshme 16 këngët e albumit të tij më të
ri. Albumi do të dalë në treg këto ditë, në të cilin, siç thotë ai, ka
12 këngë të reja, 4 prej tyre të sjella më parë edhe me klipe.


Albani ka treguar gjatë një koncerti në Strugë se është shumë i
lodhur, megjithëse kjo lodhje atij edhe ia shton llogarinë bankare.
Ndërkaq, këngëtari vlonjat ka thënë se ky album ka shumë ngjyra dhe
shpreson të dëgjohet nga kënga e parë deri te e fundit. Kosova Sot

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi