RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

I moshuari vret 17-vjeçarin me çifte

Shko poshtë

I moshuari vret 17-vjeçarin me çifte

Mesazh nga Leonard prej Sun Jul 24, 2011 1:27 pm

Një 80-vjeçar ka ekzekutuar mëngjesin e
sotëm një 17-vjeçar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tresh
të Lezhës. 80-vjeçari Mark Trushi ka qëlluar me çifte të riun Pashk
Moli.
Të dhënat e para flasin për një ngjarje aksidentale. Sipas
raportimeve paraprake, 17-vjeçari kishte probleme mendore dhe njhej për
lëvizjet e shpeshta që bënte gjatë natës. Rreth orës 03:00 ai ka hyrë në
ambientet e oborrit të shtëpisë së Mark Trushit.
Në ketë moment, 80-vjetari Turshi ka kujtuar se bëhej fjalë për
hajdutë që po i grabisnin banesën dhe ka qëlluar me çifte në drejtim të
presonit. Goditja ka qenë fatale për të riun, i cili ka ndërruar jetë
menjëherë. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
(INA/NOA)

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi