RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 29.07.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 29.07.2011

Mesazh nga Leonard prej Fri Jul 29, 2011 11:42 am
Dashi
Energjia dhe durimi do jene ne kulmin e tyre sot. Perfitoni sa me
shume! Ne dashuri do kaloni cdo pengese qe do ju dale para. Ata qe jane
vetem do kalojne nje mbremje te kendshme me dike. Mbase edhe vetmia
juaj do marre fund. Ne jeten profesionale do keni edhe me shume
shqetesime, por fati do ju ndihmoje. Tregohuni te matur me financat
tuaja.

Demi
Sot do te filloje nje periudhe me shume energji. Merruni me pak sport
dhe ku i dihet mund te zbuloni dhe nje pasion te ri. Dashuria nuk do
kete ndonje veçanti nga ditet e tjera. Ne pune, nje mbledhje apo nje
takim se afermi mund te ndryshoje te ardhmen tuaj. Merrni iniciativa
dhe me ne fund do mund te realizoni endrrat tuaja profesionale.

Binjakët
Sot do merrni nje propozim nga dikush per te pire nje kafe. Pranoni
menjehere sepse do kaloni momente shume te kendshme. Financat do ju
bejne edhe me te lumtur sot. Jeni shume te kujdesshem dhe nuk harxhoni
kot. Ne planin profesional nuk do kete asgje per t’u shenuar, gjithcka
do shkoje si zakonisht. Pra do jete nje dite e mire!

Gaforrja
Do jeni shume joshes(e) sot. Nje person shume romantik do terhiqet
shume pas jush dhe do ju beje te dridheni. Ky fund i muajit do i
dedikohet brishtesise dhe terheqjes sensuale. Karriera juaj do te hase
disa pengesa. Tregohuni te duruar dhe mos u dekurajoni menjehere.
Mbidheni veten! Edhe ne kete fushe pas shiut do te linde dielli.

Luani
Sot do jeni si nje parfum joshes. Pergatituni per surpriza ne jeten
sentimentale. Fantazia do ju ndihmoje shume te kaloni caste plot pasion.
Kujdes, ne jeten tuaj mund te shfaqet edhe dikush tjeter. A do i beni
dot balle? Ne pune do jeni shume largpames. Kjo do ju ndihmoje te keni
sukses dhe te rrisni buxhetin tuaj. Pushime te mbara!

Virgjëresha
Do keni te papritura sot. Kerkoni dashurine? Kujdes ajo nuk mund te
jete atje ku ju po kerkoni, por atje ku s’ju shkon mendja. Kjo vere do
jete e mire ne te gjitha fushat: ne dashuri, familje, shoqeri dhe
profesion. Keto dite do ju dalin mundesi te reja profesionale. Zbuloini
ato dhe pranoni ftesat qe ju behen. Do keni shume fat!

Peshorja
Sot duhet te jeni te matur me ate qe keni prane dhe te shmangni temat
delikate. Nese doni te keni probleme edhe mund t’i prekni, e keni vete
ne dore. Pune, pune dhe vetem pune! Mundohuni te beni edhe ndonje pushim
dhe shkoni me pushime. Nese lodheni shume nuk do keni energji per te
vazhduar me tej. Kjo eshte ajo qe doni?

Akrepi
Ata qe ju rrethojne do ju bejne shume te lumtur dhe do ju mbushin me
energji pozitive. Sot do jeni ne qender te vemendjes dhe te gjitha
veshtrimet do te drejtohen nga ju. Financat dhe fati jane dy fjale qe do
te gjejne strehe ne jeten tuaj. Buxheti do permiresohet mjaft dhe do
ju duket sikur ju ka rene nje dhurate nga qielli. Mendoni per ndonje
udhëtim gjate gushtit.

Shigjetari
Pergatituni te jetoni nje vere te paharrueshme. Yjet do ju ndihmojne
dhe do keni takime shume te rendesishme. Nese jeni ne cift duhet te
ruani pavaresine dhe lirine tuaj. Mos u influenconi shume nga partneri.
Ne pune nuk do keni qejf te bashkepunoni me te tjere, per shkak se nuk
ju kane respektuar. Kujdes mos i bini fatit me shkelm!

Bricjapi
Mos kini frike ta hapni zemren sot. Dikush shume i veçante do doje te
behet pjese e jetes suaj. Mos e humbisni kete mundesi. Para se te
kerkoni burime te tjera per te rritur financat, duhet te verifikoni
edhe njehere gjendjen tuaj. Duke u konsultuar me eksperte te kesaj
fushe, do merrni keshilla me te mira te cilat duhet t’i ndiqni. Mos
hezitoni!

Ujori
Pervoja do ju ndihmoje te keni sukses ne projektet e se ardhmes. Duhet
te nxirrni mesime nga gabimet dhe te mos i perserisni me. Ne dashuri do
kaloni momente te kendshme. Gjate kesaj periudhe marredheniet ne pune
do te permiresohen, por kujdes, mos notoni ne ujra te turbullta.
Dikush do te mundohet t’ju pengoje, por s’do ja dale dot mbane.

Peshqit
Sot duhet ta clironi zemren nga gjithe kjo vuajtje qe po kaloni. Kete
vere duhet te perjetoni emocione te reja. Dilni sa me shume dhe
perfitoni nga rastet qe ju dalin perpara. E keni shume te veshtire ta
lini menjane karrieren dhe te niseni me pushime. Keni shume ambicie.
Kur te keni vendosur gjithcka ne vend, do planifikoni ku do shkoni.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi