RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

9 ditë seks dhe ende e virgjër

Shko poshtë

9 ditë seks dhe ende e virgjër

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 11, 2011 9:26 pm

As vetë nuk e dinte si do t’i shkonte fati, kur një studente 21-vjeçare
është paraqitur në polici për të denoncuar se është përdhunuar nga një
43-vjeçar. Por, nga e gjithë kjo është zbuluar një histori rrëqethëse,
që kishte filluar pas sherrit të një çifti, të cilët nuk bënin fëmijë. E
pikërisht studentja është përdorur nga çifti me qëllim për të vërtetuar
se kush ishte “fajtor” për këtë fatkeqësi. Në përfundim të “historisë”,
pasi çifti është zënë me vajzën “e pajtuar”, ajo ka denoncuar se është
përdhunuar. E megjithëse është vërtetuar se ajo ka kryer marrëdhënie
seksuale për nëntë ditë rresht me 43-vjeçarin, ka rezultuar nga
ekspertiza mjekoligjore, se një nga gjërat më të rralla që jepen vetëm
njëherë nga femra, virgjërinë, ajo e posedon akoma...
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi