RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 31.07.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 31.07.2011

Mesazh nga Leonard prej Sun Jul 31, 2011 12:31 pmDashi
Marredhenia ne cift do te permiresohet gjithmone dhe me shume.
Tregohuni me te kuptueshem dhe komunikoni sa me shume. Beqaret do jene
shume joshes sot dhe do shkelqejne kudo qe te shkojne. Planetet nuk do
ju ndihmojne te keni arritje te medha profesionale. Duhet te beni durim
dhe te tregoheni te zgjuar. Dite me te mira do te vijne.

Demi
Disa cifte mund te kene probleme sot, sidomos ata qe lidhja nuk ju
sjell asnje kenaqesi. Per beqaret do jete nje dite plot fat. Do keni
njohje te reja dhe mund te beni edhe ndonje udhetim se bashku. Ne pune
do jeni te motivuar per te arritur ato qe doni. Kujdes, nuk duhet te
merrni rreziqe shume te medha sepse mund te keni probleme.

Binjakët
Ju ndjeni shume per partnerin, por dicka ju pengon te mos shpreheni.
Mundohuni me cdo kusht ta kaloni kete gjendje dhe do jeni te lumtur.
Beqaret do te njohin dike me shume cilesi. Mos e humbisni rastin per te
pasur dicka me shume. Ne pune jeni shume te zotet dhe keni besim se me
perpjekje dhe vullnet mund te arrini ato qe doni.

Gaforrja
Per te gjitha ciftet do jete nje dite shume e qete dhe e kendshme.
Beqare, pergatituni per ndryshime. Nje takim i rendesishem do te ndodhe
dhe vetmia do te marre fund pergjithmone. Ah, sikur ta kishit njohur
edhe me pare kete person! Ne profesion do permbushni objektivat qe i
keni vene vetes. Do keni mbeshtetjen e superioreve per vazhdimin e
projekteve.

Luani
Ju cifte do ta mbani mend kete dite. Do kaloni momente te lumtura me
partnerin. Beqaret do jene joshes, entuziaste dhe plot energji. E kush
mund t’iu rezistoje? Ne pune duhet te beni nje bilanc te arritjeve
tuaja. Disa te tjere do duhet edhe te ndryshojne drejtim, sepse atje ku
jane nuk po arrijne shume. Gjeni drejtimin e duhur dhe do keni sukses.

Virgjëresha
Me ndihmen e planeteve do mund te perballoni problemet dhe rutinen e
jetes suaj ne cift. Disa beqare mund te gjejne shpirtin e tyre binjak
gjate nje udhetimi. Ne pune do keni me shume sukses nese ndryshoni disa
metoda te te punuarit. Ruani marredhenie te mira edhe me koleget dhe
tregohuni me te hapur. Kjo do ju ndihmoje edhe me teper per te arritur
qellimet.

Peshorja
Sot duhet te jeni me tolerante dhe te disponueshem me partnerin. Ata qe
jane vetem do kene nje takim dhe do mendojne edhe per nje martese.
Disa te tjere mund te fillojne edhe nje lidhje pasionante. Ne pune
duhet te perfitoni nga aftesite tuaja profesionale: serioziteti,
rreptësia, përqendrimi dhe aftesia per te parashikuar te ardhmen.

Akrepi
Nese jeni te martuar gjeni nje moment per te ndenjur vetem me partnerin
dhe te kujtoni kohet kur angazhimet ishin me te pakta. Per beqaret nuk
eshte dita e duhur per te filluar nje lidhje serioze. Duhet te
tregoheni te matur sepse edhe mund t’iu mashtrojne. Ne pune duhet t’i
lini gjerat te rrjedhin vete. Mos i zini shume bese dikujt qe ka
premtuar t’iu ndihmoje.

Shigjetari
Per ciftet do jete nje dite e qendrueshme. Do jeni shembull per ata qe
ju rrethojne. Beqaret si gjithmone do kene deshire te bejne njohje te
reja, por sot do tregohen me te matur. Besojini intuites suaj.
Veshtiresite dhe problemet ne jeten profesionale do te zhduken sot. Ju
do mund te perfitoni nga suksesi qe keni arritur me shume mundim.

Bricjapi
Ciftet nuk do kene asnje problem sot. Gjithcka do te shkoje mire.
Beqaret duhet te perpiqen te gjejne shpirtin binjak. Mos ju perkushtoni
vetem punes dhe familjes, gjeni pak kohe edhe per dashurine. Jeta
profesionale do shkoje per mrekulli. Do e keni te lehte komunikimin me
koleget dhe idete tuaja do priten shume mire.

Ujori
Jeta ne cift do jete e qete dhe e lumtur. E doni shume njeri tjetrin
dhe nuk do mund te tradhtonit kurre. Edhe disa beqare ujore do mendojne
per martesen sot. Merrini gjerat ngadale, martesa kekon shume
angazhime. Ne jeten profesionale mund te keni disa probleme. Mundohuni
te shfrytezoni aftesite tuaja per t’i bere balle cdo pengese.

Peshqit
Per ciftet nuk do jete nje dite e zakonshme. Do kaloni momente te
bukura me partnerin. Ndonjehere edhe mund ta perfshini ate ne nje
projekt profesional. Beqaret do mendojne ta cojne para nje lidhje te
re. Pergatituni mire! Ne pune, idete tuaja nuk do pranohen lehte. Gjeni
menyren e duhur per t’i shprehur sakte, ne mos ndryshojini teresisht.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi