RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Përveq opcionit “relationship”,Facebook shton edhe opcionin për shtatzëne

Shko poshtë

Përveq opcionit “relationship”,Facebook shton edhe opcionin për shtatzëne

Mesazh nga Leonard prej Sun Jul 31, 2011 12:38 pmNë rrjetin social Facebook, vetëm me një klikim mund të merni vesht
pothuajse cdo gjë. Kush me kënd është në lidhje dashurie, kush me kënd
është në lidhje familjare, kush me kënd shoqërohet, kush cka han, kush
cka pin ndërsa prej tani, do të mund ta mësoni edhe nëse një vajzë apo
grua është shtatzëne.
Facebook-u tani e shtoi edhe një opcion më shumë “në pritje të foshnjës”
e cila gjendet në listën për rradhitjen e antarëve të familjes.
Opcioni është në dispozicion për të gjithë shfrytëzuesit e rrjetit
social dhe është vënë në funksion gati disa ditë.
Njoftimi për këtë ngjarje të lumtur mund të përmbajë edhe datën
eventuale të lindjes, gjithashtu edhe emrin e anëtarit të ri të
familjes

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi