RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 06.08.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 06.08.2011

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 06, 2011 10:23 amDashi
Sot nuk do jeni entuziaste ne dashuri, nuk do keni besim dhe aspak
kurajo. Kujdes, mundohuni te ndryshoni sepse nese qendroni ne vend kjo
gjendje do te vazhdoje. Edhe beqaret duhet te ndryshojne rutinen dhe te
kerkojne me te miren per ta. Ne jeten profesionale duhet te beni
patjeter nje pushim qe te keni energji per te vazhduar me tej.

Demi
Do jete nje dite shume aktive per ju si ne dashuri edhe ne pune. Do te
kaloni momente te kendshme me partnerin. Beqaret do te kene fat, por
duhet te mos nxitohen. Mundohuni te kujdeseni pak me shume per
shendetin. Ruajeni energjine per gjithe javen sepse do ju duhet. Uleni
edhe ritmin e punes. Java qe vjen pritet te kete probleme.

Binjakët
Do kaloni momente romantike sot me te dashurin e zemres dhe kjo do ju
afroje me shume me te. Per beqaret do te ndodhin disa ndryshime ne jeten
sentimentale, por duhet te jeni te duruar. Planetet do ju ndihmojne
t’i shihni gjarat me qarte. Ne pune do ju provokojne, por ju nuk do
bini pre e tyre. Ruani gjakftohtesine dhe tregohuni indiferente.

Gaforrja
Sot do ndihmoni nje mik qe ka nevoje per ju, por gjithsesi do gjeni
edhe pak kohe per te zgjidhur nje problem tuajin me partnerin. Beqaret
nuk do kene shume fat sot. Ne pune do jete nje dite e rendesishme.
Duhet te jeni shume te vendosur dhe do ja dilni mbane. Mundohuni te mos
provokoni keqkuptime me koleget sepse ata mund t’ju prishin pune.

Luani
Sot do jete nje dite e mbushur me energji. Kujdes, ne dashuri mos
merrni vendime per te cilat neser do pendoheni. Tregohuni me te duruar
dhe cdo gje do te shkoje si desheroni ju. Beqaret duhet te hidhen ne
“sulm”. Ne pune do hidhni hapa galoponte dhe kjo do ju beje te ndjeheni
mjaft mire. Mundohuni te qendroni edhe pak me shume prane personave
tuaj te dashur.

Virgjëresha
Sot priten caste romantke, thjesht ju duhet te jeni te gatshem t’i
shfrytezoni deri ne fund ato. Do jete nje dite shume e veçante edhe per
beqaret. Ne pune do te realizoni projekte te reja, por do jeni pak
nervoze. Keni shume dhunti dhe talent dhe do arrini suksese te medha.
Kjo do ju beje te ndjeheni mjaft mire dhe do doni te festoni.

Peshorja
Nese doni te beni nje deklarate dashurie duhet te zgjidhni fjalet dhe
te gjeni menyren e duhur. Tregohuni diplomate dhe zgjidhni momentin me
te pershatshem. Per ju beqare do kete takime shume interesante.
Perfitoni! Ne pune do jeni shume te ngarkuar dhe nuk do keni kohe fare
per te bere ndonje pushim. Kujdes, mos harroni qe keni lene nje takim
te rendesishem.

Akrepi
Sot do keni disa probleme ne jeten sentimentale dhe nje mik i ngushte
do ju ndihmoje. Kujtohuni gjithmone per kete sepse nje dite edhe ai do
kete nevoje per ju. Beqaret duhet te bejne kujdes me ate person qe do
takojne, nuk eshte ashtu sic duket. Ne pune jeni gati te perfundoni nje
projekt. Pak me shume kreativitet dhe imagjinate dhe cdo gje zgjidhet.

Shigjetari
Duhet te beni kujdes sot me fjalet qe do thoni. Ato mund ta lendojne
partnerin(en) dhe gjithe ambienti te prishet. Flisni me takt. Per
beqaret do jete nje dite e mire, por nuk do gjeni ate qe po kerkoni. Ne
profesion do keni shume sukses. Pritet nje e ardhme shume e mire dhe me
shume fat. Perfitoni per te permiresuar edhe gjendjen tuaj ekonomike.

Bricjapi
Dashuria nuk do te shkoje mire sot. Do keni disa konflikte me
partnerin(en). Mos i lini gjerat te perkeqesohen edhe me shume sepse
mund te ndodhe ajo qe ju nuk e deshironi. Edhe per beqaret nuk eshte
dita e duhur per te filluar nje lidhje. Ne pune do ju jepet nje mundesi
shume e mire qe nuk duhet ta humbisni. Shprehini ato qe mendoni.

Ujori
Planetet do ju mbeshtesin sot ne planin sentimental. Do jete nje dite e
gezuar dhe plot emocione. Perfitoni sa me shume! Beqaret do te takojne
dike shume interesant dhe do mendojne te fillojne nje lidhje me
serioze. Ne pune keni ide shume te qarta dhe kjo ju ndihmon mjaft. Do
keni arritje te medha dhe do merrni pergezime.

Peshqit
Ne dashuri e keni te qarte se cila eshte me e mira per ju. Do mundoheni
te krijoni mjedisin e pershtatshem per t’ia kaluar mire me
partnerin(en). Per beqaret ka ardhur dita te dashuroni sa me shume.
Disa mund te mendojne te martohen apo te rimartohen. Ne pune do jeni
plot energji pozitive dhe do realizoni te gjitha projektet qe keni
menduar. Bravo!

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi