RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

10 kashilla si ta cmendesh, e veshur!

Shko poshtë

10 kashilla si ta cmendesh, e veshur!

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 11, 2011 9:27 pm

Rrobat janë tejet të tepërta në seks, thonë shumica. Por kryesisht
mashtrohen. Dy, tre pjesë në trup do ta sjellin partnerin tuaj në
çmenduri dhe rifreskoni jetën tuaj seksuale. Provoni dhe nuk do të
zhgenjeheni!

Është
e njohur se meshkujt janë shumë sfidues kur shohin atributet e juaja
fizike, se kur ata menjëherë zbulohen në një version tërësisht të
zhveshur. Si ta gudulisni dhe pastaj tërësisht ta çmendësh?
Rrobat
janë tejet të tepërta në seks, thonë shumica. Por kryesisht mashtrohen.
Dy, tre pjesë në trup do ta sjellin partnerin tuaj në çmenduri dhe
rifreskoni jetën tuaj seksuale. Provoni dhe nuk do të
zhgenjeheni!

Është
e njohur se meshkujt janë shumë sfidues kur shohin atributet e juaja
fizike, se kur ata menjëherë zbulohen në një version tërësisht të
zhveshur. Si ta gudulisni dhe pastaj tërësisht ta çmendësh?
1. Korsetet, halteret dhe çorapet burrat i çojnë në çmenduri,
prandaj për fillim partneri juaj vetëm le ta shijojë pamjen tuaj. Mos
lejoni t’u prekë, vallëzoni rreth karriges dhe ai le të joshet duke
shikuar.
2. Veshni këmshishë nate joshëse nga sateni dhe mëndafshi, ngjituni
mbi atë dhe me tërë trupin rrëshqitni ngadalë nëpër trupin e tij të
zhveshur. Bëhuni të durueshëm dhe vazhdojeni atij kënaqësinë, le zgjasë
dridhja e trupit tuaj dhe të tij.
3. Butësisht shkopsitja pantallonat, por mos e lejoni ti zhveshë.
Jepeni atij kënaqësinë orale dhe besoni se nuk do të jetë e rëndësishme
në qoftë se ka në vete ndonjë pjesë tjera të rrobave.
4. Veshni sytjena që shkopsitet përpara, drejpëdrejt para zhveshjes
përjetoni kulminacionin, shkopsite sytjenin dhe lejoni vetëm shikim pa
prekje. Besoni, atë skenë asnjëherë nuk do ta harrojë.
5. Shkoni në aksion, kur ia keni gudulisur imagjinatën, ndaloja
shikimin. Rreth syve lidhjani kravatën. Besoni, meshkujve u ik truri
kur nuk e dine se cili do të jetë hapi juaj i ardhshëm.
6. Nëse pak jeni e guximshme, nxirrni rrypin nga pantollonat e tij dhe goditni disa here në prapanicën e tij lakuriq.
7. Lidhja këmbët me sytjetat. Në këtë nënyrë do ta merrni tërë
kontrollin mbi të. Gratë dominuese jashtëzakonisht i ngacmojnë meshkujt.
8. Derisa të dy ende në vete keni rrobat e brendshme, uluni në
prehrin e tij. Sinkronizoni lëvizjet, vallëzoni në krahët e tij dhe
çoni deri në kulminacion. Pastaj zhvishuni dhe ofrojeni seks të egër!
Puthjet – paraloja e një seksi të mirë
9. Bluza e tij mundet në të vërtetë t’ju shërbejë, kështu mos lejoni
ta zhveshë. Gjatë kulminacionit kapni për bluze ashtu fortë të ngjiteni
tërësisht në trupin e tij.
Tërhiqe kah vetja dhe shijoni nxehtësinë e trupit tij. Ai sigurisht nuk do të mbetet indifferent.
10. Derisa jeni sipër, shumë shumë ngadalë zhveshjani pantallonat
dhe qëndroni në krahët e tij. Me këtë do t’ia bëni me dije se jo më
shumë se një sekondë nuk mund të duroni pa ‘të’ në vetvete.
Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi