RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Adelina në publik pa të brendshme

Shko poshtë

Adelina në publik pa të brendshme

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 06, 2011 11:11 amSikur është bërë ‘in’ për artistët të dalin pa të brendshme.
Pas skandalit të bukuroshes Anxhela Martini, e cila doli pa të
brendshme në një eveniment mode, edhe një këngëtare ka ndjekur
shembullin e saj. Adelina Berisha është fotografuar krejt pa të
brendshme gjatë performancës së saj në një koncert të fundit.


Ajo jo vetëm që guxoi të hiqte veshjet e brendshme, por ka
mbajtur veshur një fustan super të shkurtër që i nxirrte në pah
gjithçka.


Fotot që zbulojnë pjesë “të tepërta” të trupit të saj janë
bërë publike sot ndërsa ende nuk ka pasur një reagim nga këngëtarja
kosovare.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi