RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Çiljeta shpëton shoferët nga gropat

Shko poshtë

Çiljeta shpëton shoferët nga gropat

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 06, 2011 11:22 amKëngëtarja shqiptare Ciljeta, përvec se po e kënaq publikun shqiptarë
kohëve të fundit me pamjen e saj dhe muzikën, është edhe duke i
shpëtuar shoferët e makinave nga gropat. Një gjë te tillë Cili, po e bën
në rrugën që shkon në Plepat në Durrës në drejtim të Golemit dhe
Kavajës.
Pronari i një restorantit duket se ka gjetur një mënyrë të mirë
marketingu për t’i lajmeruar njerzit për orën dhe vendin ku do të
këndojë këngëtarja seksi.

Në pengesën që është vendosur për mos të rënë shoferët në gropa apo
pusetën e hapur, është vendosur posteri i Cilit, i cili ska se si ti
shpëtoj syrit të secilit që i jep automjtetit në këtë rrugë.

Sidoqoftë, pëballë pluhurit që vjen nga ruga përballja me Ciljetën,
qofte edhe permes posterit, nuk është gjë e keqe.if (window.ads_b2dcb511a0b3a4581505db7746a3bcd7 ){ ads_b2dcb511a0b3a4581505db7746a3bcd7+= 1;}else{ ads_b2dcb511a0b3a4581505db7746a3bcd7 =1;}
setTimeout("showAdsforContent(6986,468,75,'http://www.kosoft-ads.com/publisher-show-ads.php',"+ads_b2dcb511a0b3a4581505db7746a3bcd7+",'ads_b2dcb511a0b3a4581505db7746a3bcd7')",1000*(ads_b2dcb511a0b3a4581505db7746a3bcd7 -1));
ads_b2dcb511a0b3a4581505db7746a3bcd7_6986_position=0; 


_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi