RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Fjolla: E kam zmadhuar vetëm gjoksin

Shko poshtë

Fjolla: E kam zmadhuar vetëm gjoksin

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 06, 2011 11:32 amFjolla Morina, gjatë një interviste për mediat shqiptare ka
thënë se ka operuar vetëm gjoksin dhe asgjë tjetër.

Këngëtarja nga Kosova ka pohuar se puna e kirurgjisë plastike
ishte bërë sikur një përrallë ku ajo është personazh kryesor, por thotë
se pas ndryshimeve që ka bërë ajo shumë të tjerë kanë “lakmuar” dhe
kanë bërë të njëjtën gjë.


“Është bërë përrallë kjo puna e kirurgjisë plastike, thua që
vetëm unë në botë e kam aplikuar dhe asnjë tjetër, apo asnjë VIP tjetër
se ka bërë. Por ama pas meje, pasi e kanë pëlqyer e kanë bërë të gjithë,
por akoma nuk e di përse e kanë shndërruar në mit këtë punën time”.


“Janë marrë shumë me mua, por ama ka vetëm diçka të vërtetë.
Unë vetëm gjoksin e kam bërë operacion edhe asgjë tjetër. Asnjë pjesë
tjetër e trupit tim nuk është prekur nga kirurgjia plastike, të gjitha
të tjerat i kam të miat. Unë kurrë nuk i gënjej njerëzit, jam e sinqertë
atë çka e kam e them. Unë nuk e kam bërë se e kam pasur kompleks, por
thjesht për qejf. Për gjithçka tjetër që thuhet nuk është absolutisht e
vërtetë”, ka thënë Fjolla.


Fjolla ka folur edhe për pushimet e saj të verës, të cilat ka
vendosur t’i kalojë në bregdetin e Shqipërisë.


“Zakonisht pushimet më pëlqejnë t’i kaloj në Turqi, vendi, ku
kam shkuar edhe shumë herë të tjera. Por të them të drejtën sivjet dua
diçka ndryshe, dua të kaloj disa ditë në një nga mrekullitë e
Shqipërisë. Saranda, Himara, Dhërmiu, Jala apo zona të tjera të rivierës
shqiptare do të jenë edhe pikat, ku unë do të kaloj pushimet me
shoqërinë time”, ka pohuar Fjolla Morina.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi