RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Elvana romancё me Florin?

Shko poshtë

Elvana romancё me Florin?

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 06, 2011 11:44 amPrej disa javёsh qarkullon lajmi nёpёr media se kёngёtarja Elvana
Gjata dhe kantautori Flori Mumajesi janё duke pёrjetuar njё romancё mes
tyre.Nё njё intervistё pёr njё media televizive shqiptare, Elvana i ka
mohuar tё gjitha thashethemet duke thёnё se ndihej e lodhur nga
shpjegimet qё duhej tё jepte pёr jetёn time private.“Të them të drejtën jam lodhur duke shpjeguar jetën time private,
marrëdhënien time me Florin që e kam stërthënë nëpër media të ndryshme.
Jam duke punuar kaq fort, me kaq shumë dashuri dhe energji këto kohë sa
nuk dua t’i jap rëndësi kësaj pjese sepse nuk bën gjë tjetër veçse
tërheq vëmendjen kot”, ka thënë Elvana.Bashkёpunimi mes tё dy artistёve ёshtё lidhur prej vitesh; qё nё
kohёn kur Flori ishte i fejuar me Soni Malaj ёshtё shprehur se dy
kёngёtaret e tij tё preferuara janё Soni dhe Elvana, pasi tё dyja mund
t’i vёsh pa frikё pёr tё kёnduar nё njё koncert pa superpozim. Dhe pёr
kёtё ka tё drejtё. Fakti qё Elvana s’ka shumё qё ёshtё ndarё me tё
dashurin e saj prej vitesh, nuk do tё thotё qё arsyeja e ndarjes tё jetё
domosdoshmёrisht njё mashkull. Prandaj, do tё ishte mirё qё t’u besonim
fjalёve tё vipave sepse koha ka pёr ta treguar mё sё miri.Kёngёtarja kёto ditё ka realizuar kёngёn “Afёr dhe Larg” dhe gjatё
vitit pritet tё dalё albumi i ri i saj dhe pesё klipe tё tjera kёngёsh

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi