RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Dush kolektiv në Angli, rekord guiness

Shko poshtë

Dush kolektiv në Angli, rekord guiness

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 19, 2011 12:15 pm

Rekordi i mëparshëm ishte regjistruar në Shtetet e Bashkuara të
Amerikës, kur dy vite më parë 145 persona u lanë së bashku në Ilinois.
Në plazhin e Bournemouth të Anglisë,
ditën e djeshme 152 persona (shumica vajza me bikini) kanë bërë dush së
bashku duke thyer kështu rekordin botëror të “larjes kolektive”.

Rekordi
i mëparshëm ishte regjistruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kur
dy vite më parë 145 persona u lanë së bashku në Ilinois.

“Ky
është record i ri. Përgëzime të gjithë atyre që morën pjesë. Banorët e
Bournemouth duhen përgëzuar për këtë iniciativë”, u shpreh një zëdhënëse
e rekordeve Guiness.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi