RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 19.08.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 19.08.2011

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 19, 2011 12:34 pm
Dashi

Nese zemra juaj eshte e lire, do keni nje takim te rendesishem. Ka
ardhur koha te vini ne pune te gjitha aftesite tuaja joshese. Do jeni te
parrezistueshme. Per ciftet gjithcka do shkoje mire. Ne pune do shkoni
mire me te gjithe koleget. Pas disa kohesh mund te mendoni te beni edhe
ndonje bashkepunim me ta. Do jete nje dite e mire, megjithese pak e
lodhshme.

Demi

Sot planetet do te prishin planet qe kishit menduar per lidhjen tuaj.
Mos u shqetesoni, kjo do jete nje periudhe kalimtare. Beqaret nuk do
kene nje dite shume te mire. Me mire argetohuni me miqte. Edhe ne pune
do ndikojne yjet duke ju bere me nervoze. Gjithcka do e e shihni si
negative sot. Mundohuni mos bini ne deshperim te thelle.

Binjaket

Sot do e keni te veshtire te beni ato qe kerkon partneri. Nuk ju
pelqen t’ju bindeni rregullave. Atehere mos u çudisni nese do keni
konflikte ne cift. Te gjitha keto vijne si pasoje e kokfortesise suaj.
Beqaret do kembengulin te gjejne personin qe kane enderruar. Ne pune
duhet te analizoni qetesisht cdo situate dhe cdo detaj. Mos veproni
kuturu.

Gaforrja

Sot do i kushtoni me shume kohe miqve sesa dashurise. Do i degjoni me
kujdes problemet qe ata kane dhe do iu jepni keshilla te vlefshme. Beni
shume per te tjeret dhe per kete te gjithe ju vleresojne. Kjo dite do
jete shume e mire per punen. Nese ju duhet te nenshkruani kontrata,
bejeni sot. Jeni shume te perqendruar dhe keni ide shume te mira.

Luani

Planetet do te nxitin ndryshimet ne jeten tuaj dashurore. Do
enderroni edhe te pamunduren dhe do vini ne pune gjithe energjine tuaj
ne sherbim te deshirave. Edhe beqaret do kene nje dite te mire dhe me te
reja te rendesishme. Ne pune nuk do e duroni dot autoritetin, per me
teper sepse nuk do jeni me humor te mire. Mundohuni te mos krijoni
konflikte.

Virgjeresha

Nuk jeni zgjuar mire sot dhe gjithcka do ja nxirrni partnerit.
Kujdes, do lindin konflikte, por ju nuk duhet t’i tejkaloni limitet.
Nese tregoheni me te sinqerte gjithcka do kaloje me shpejt. Edhe disa
beqare do jene me nerva sot dhe nuk do kene deshire per njohje te reja.
Ne pune duhet te veproni ashtu si dini ju dhe do ja dilni mbane me
sukses.

Peshorja

Sot eshte dita e duhur per te kenaqur veten tuaj dhe partnerin.
Mundohuni te organizoni dicka te veçante. Beqaret kane shume besim tek
vetja se nje dite do gjejne personin e duhur me te cilin do kalojne
jeten. Ne pune do jeni te mbrojtur nga yjet. Gjithcka qe keni menduar do
filloni ta realizoni sot dhe kjo do ju beje shume te lumtur.

Akrepi

Sot do joshni shume dhe askush nuk do ju beje dot balle. Perfitoni
per te gjetur personin qe keni kerkuar. Per ciftet do jete nje dite e
mire nese komunikoni dhe flisni per cdo problem qe keni. Perndryshe mund
te lindin edhe konflikte. Ne pune keni shume vullnet per te ecur para.
Nese i bindni te tjeret dhe zgjidhni metodat e duhura do keni sukses.

Shigjetari

Disa probleme te vogla ne cift mund t’ia u prishin diten. Duhet te
gjeni menyren e duhur per t’i menaxhuar dhe per t’i rregulluar. Ju jeni
te afte ta beni kete dhe nuk do i lini gjerat te perkeqesohen me shume.
Per beqaret nuk do kete asgje te veçante. Ne pune do jeni te vendosur
per te realizuar ato qe keni menduar prej kohesh. Priten arritje te
medha.

Bricjapi

Ne lidhjen tuaj, asgje nuk po shkon ashtu si ju kishit menduar. E
keni te veshtire t’i besoni partnerit dhe nuk ju pelqen autoriteti. Mos e
torturoni veten kot se koti. Beni ate qe ju duket me mire. Beqaret
duhet te mendohen mire se cfare do bejne me jeten e tyre sentimentale.
Ne pune duhet te beni shume durim. Asgje nuk behet me inat dhe atehere
kur doni ju.

Ujori

Sot do e jete nje dite shume e mire per ciftet. Edhe te ardhmen do e
shihni me shume optimizem. Do beni cmos per te qene shume te lumtur.
Beqaret do kene nje dite te qete por te gezuar. Ne pune do jeni te
vendosur te tregoni se sa mund te arrini. Kujdes, mos u nxitoni shume
sepse mund te gaboni. Merrini gjerat shtruar dhe do ja dilni.

Peshqit

Sot do jeni me humor shume te mire dhe do doni te beni gjithcka per
te kaluar momente te lumtura prane partnerit. Edhe beqaret do kene shume
energji dhe deshire per te takuar persona te rinj. Bejini syte kater
dhe gjeni dike interesant. Ne pune do jeni te ngarkuar, por kjo sdo ju
pengoje te mendoni per te ardhmen. Mendojeni cdo gje duke qene me kembe
ne toke.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi