RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Pishina më e madhe në botë

Shko poshtë

Pishina më e madhe në botë

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 19, 2011 12:43 pm

Kjo është pishina më e madhe në
botë dhe ndodhet në San Alfonso del Mar në Algarrobo, Kili. Kjo pishinë
është më shumë se 1.000 metra e gjatë, ajo mbulon 20 akra, dhe është 115
metra e thellë. Ajo mban 66 milionë litra ujë. Kjo pishinë e mahnitshme
kushton rreth 2000000000 $ për të ndërtuar dhe 4.000.000 $ në vit për
mirëmbajtje./Graviteti.com#gallery-2 {
margin: auto;
}
#gallery-2 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 25%;
}
#gallery-2 img {

}
#gallery-2 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi