RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ermal lanson album “live”

Shko poshtë

Ermal lanson album “live”

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 19, 2011 1:02 pmErmal Fejzullahu ka nxjerrë në treg një album të kënduar ‘live’,
ndërsa aktualisht është duke punuar edhe për një tjetër krijim të ri
muzikor.

“Këtë verë kam lansuar në treg një album të ri të zhanrit ‘live’. Në
këtë album kam përfshirë këngët e mija të përgatitura në mënyrë direkte
por edhe disa këngë të popullarizuara”, ka thënë Ermali teksa bën me
dije për këngën e tij më të re.

“Jam duke përgatitur këngën më të re, tekstin dhe muzikën e së cilës
ia kam besuar tekst-shkruesit dhe kompozitorit Ilir Berani. Tani për
tani nuk mundem të rrëfej më shumë detaje për këngën pasi që ajo ende
nuk është e gatshme, por do të punoj me përkushtim më të madh në mënyrë
që gjithçka të shkojë mbarë”, ka thënë Ermali.

Ermali së fundi ishte aktual me këngën “Unë e di”, një bashkëpunim me
këngëtaren Nora Istrefi.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi