RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Tepricë femrash në Serbi, në Shqiperi tepërojne meshkujt

Shko poshtë

Tepricë femrash në Serbi, në Shqiperi tepërojne meshkujt

Mesazh nga Leonard prej Thu Aug 25, 2011 6:57 am


Portali chartsbin.com ka publikuar një studim që paraqet zhvillimin demografik të çdo shteti si dhe statistikën e ndarjes së sekseve meshkuj dhe femra si dhe krahasimi mes tyre. Ne Shqipëri ne 100 meshkuj ka 94 femra, për dallim nga Serbia ku për 100 femra ka 95 meshkuj. Shtetet që kanë më shumë popullatë të seksit femëror se Serbia janë Kroacia, Hungaria etj. Për më shumë shikoni statistikën për çdo shtet në portalin

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi