RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Histori te vecanta & prekese

Shko poshtë

Histori te vecanta & prekese

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 26, 2011 1:13 pm


Hej BABI, 654 si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. )
Te trajton mire parajsa?

Jo se, nese pasi te mori ne gjirin e saj nuk denjohet as te beje kete, do te beja gjithcka per te te kthyer ketu.

Pastaj ti ketu je akoma,sepse gjithe jeten tende e mblodha dhe i bera nje vend ne zemren time.

Por, sigurisht, ketu lotet vazhdojne te dalin te shtyre nga malli per ty.

E nese je mire ndoshta arrij te jem mire edhe une.

BABI, doja te te kerkoja falje sepse heren e fundit qe u pershendetem, nuk e di nese perqafimi qe te dhashe te trasmetoi ate qe duhet te kisha thene, qe te dua shume.

Une gjithsesi ta thashe kur po merrje fryme per here te fundit, por dyshoj te me kesh degjuar.

Dua te te them qe me mungon shume e qe lotet nuk mbarojne kur kujtoj kohen qe kaloja me ty.

Do kishim bere kaq shume gjera bashke nese do ishe ketu duke me mbajtur per dore, si atehere kur isha vogelushe.

E tani qe po te shkruaj kete leter, shoh lart ne qiell dhe perpiqem te mos qaj, por mungesa jote eshte me e forte se une.

Kam kaq shume gjera per te te thene por ajo qe dua te te bertas e ta degjosh mire eshte, se pavarsisht se ka pak kohe qe je larg meje, vendi me i privilegjuar ne zemren time te perket ty BABI!

Po po, ai vend plot me dashuri, ai vend qe thote gjithcka per mua, te perket ty!Do te te shkruaj prap, te premtoj!

Me mungon dhe te dua pafundesisht shume

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi