RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Kush eshte kulmi i...!

Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 11, 2011 9:38 pm

Kulmi i melankolise: -Ti biesh fyellit ne nje vrime!

Kulmi i thatesires: -Te beje lopa qumesht pluhuri!

Kulmi i autokritikes: -Ti thuash derrit daj!

Kulmi i durimit: -Te qerosh orizin me dorashka boksi!

Kulmi i marredhenies seksuale: -Te jete me ane te syve dhe jo fizike!

Kulmi i berberit: -Ti iki treni per nje qime!

Kulmi i peshores: -Te te beje edhe llogarine!

Kulmi i papastertise: - Kur te zej pleshti morra....

Kush eshte kulmi i cmendurise: -Te cmendesh pa e kuptuar!

Kush eshte kulmi i Luanit: -Kur shikon veten ne pasqyre, te duket si njeri!...

Kulmi ne futboll:
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i termetit :
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!

Kulmi i gudulisjes:
Te guxhulises llampen dhe te qeshin punojsit e centralit!

Kulmi i patologjive:
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon

Kulmi i xhelozise :
Te behesh xheloz per diellin qe “ngroh” gruan!

Kulmi i verbimit:
Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut:
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit:
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!

Kulmi i racizmit:
Te pish whiskey Black&White me dy gota te ndryshme!

Kulmi i shikimit:
Te kerkosh nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli, nje zezak qe nuk eshte fare aty!

Kulmi hajdutllekut:
Kur nuk di ca me vjedh!

Kulmi i korrupsionit:
Me ia mbush zorren mire e mire me buke gjelit, e me prit qe ky te bej me shume se tre veze ne dite...!!!

Kulmi i pastertise :
Te beje peshku dush!

Kulmi i vdekjes:
Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete qe duhet te vrasin!

Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret

Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

Kulmi i lakmise:
Te hash grushta e te mos ngopesh.

Kulmi i besnikerise;
Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!

Kulmi i fuqise bindese:
Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te shendoshin.

Kulmi i ekzagjerimit:
Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy

Kulmi i nuhatjes:
Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.

Kulmi i shpreses:
Duke te ngrene ujku, e ti shpreson se je ne enderr.

Kulmi i emigracionit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne brigjet e Afrikes.

Kulmi per emigrantet Shqiptar ne Kine:
Te arrestojne nje cift shqiptar per mbipopullimin e lagjes, 9 muaj pasi kane marre nje shtepi me qira.

Kulmi i durimit :
Te merresh vesh me policin!

Kulmi I shpejtesise :
Te besh m…. nga kati I peste dhe te zbresesh poshte te kapesh !!

Kulmi degjimit:
Kur dy te dashruruar flasin ne telefon dhe çentralistja te nglelet shtatzene!!

Kulmi i xhentileses :
T'ia veshesh shtylles elektrike me koke dhe t'i kerkosh falje!

Kulmi i dembelizmit? ---te marresh gruan shtatzene

Kulmi i tangerllekut?--- kur ecen pordha gjith pordhe

Kulmi i lojes? ------- kur skuadra qe luan ne shtepi te vet zbret ne fushe me pandofla

Kulmi i shpejtesise?---kur do ti biesh rreth e rrotull nje pallati dhe kur kthehesh gjen by.... ne pikenisje

Kulmi i kasapit? -----te kete gruan lope

Kulmi i urise.. ----------te te zere byca merimanga.

Kulmi i indiferentizmit---------.... c'me duhet mua se ca bej une.

Kulmi i nje te burgosuri eshte? -----Ta kete emrin Ilir

Kulmi i nje zezaku?-------ta kete emrin bardhi

Kulmi i perparimit ---- te kete Shqiperia uje e drita pa nderprerje...

Kulmi i pertacise ---te gjesh lek ne rruge e te pertosh per ti marre..

Kulmi i gjuestise ---te vrasesh morrin me cifte ...

Kulmi i kujtimit: -Mbaj mend si sot, kur ika ne Belgjike me not...

kulmi i sukseseve,s´ka me mire

Kulmi i gabimit: -Perseritja e tij!...

Kulmi i mengjesit: -Kur me endrra mbushet thesi!...

Kulmi i distances: -Nje puthje nga larg!...

Kulmi i durimit: -Heshtja!...

Kulmi i heshtjes: -Durimi!...

Kulmi i mirekuptimit: -Njeri fyellit e tjetri patkoit!...

KULMI I KULMEVE???....
Po si pate durim ti lexoje te gjitha!
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Leonard prej Wed Apr 27, 2016 4:27 pm

5432

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi