RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Gjërat që ti nuk i bëre kurrë ... ( Fjalët e nje vajze drejtuar ish të dashurit.. )

Shko poshtë

Gjërat që ti nuk i bëre kurrë ... ( Fjalët e nje vajze drejtuar ish të dashurit.. )

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 26, 2011 1:40 pm


Të kujtohet kur të mora makinën tënde të re për një xhiro dhe e përplasa ??
Mendova se do "më vrisje " por nuk e bëre .
Të kujtohet dita kur të tërhoqa zvarrë në plazh edhe pse ti the që ishte koha për shi , dhe me të vërtetë ra shi ??
Mendova se do më bërtisje : Të thashë ! Por ti nuk e bëre !
Të kujtohet koha kur unë flirtoja me të gjithë për të të bërë xheloz , dhe ti me të vërtetë u bëre ??
Mendova se do të më lije , por ti nuk e bëre !
Të kujtohet dita kur unë hodha me qëllim tortën me luleshtrydhe sipër sediljeve të makinës tënde ??
Mendova se do më godisje por ti nuk e bëre !
Të kujtohet dita që unë harrova të të thosha se në festë duhej të vije me kostum , dhe ti erdhe i veshur me xhinse ??
Mendova përsëri se mund të më lije por ti nuk e bëre !
Kishe shumë durim me mua , më dashuroje dhe më mbroje !
Kisha shumë gabime që dëshiroja të mi falje kur të ktheheshe nga Vietnami .
Por ti nuk e bëre më !
Nuk u ktheve kurrë nga Vietnami !!!:((
Ndonjehere nuk eshte e veshtire ti thuash gjerat e duhura por te gjesh kohen e duhur per t'i thene..

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi