RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Histori Domethense;Mikja ime

Shko poshtë

Histori Domethense;Mikja ime

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 26, 2011 1:45 pm


Nese nje dite do te ndjesh vuajtje ne shpirt…. me thirr mua.
Une nuk te premtoj qe do te bej te lumtur, por te premtoj qe do vuaj bashke me ty.
Nese nje dite do jesh gjithe nerva dhe nuk duron askend,….me thirr mua.
Une nuk te premtoj qe do te te ul nervat, por te premtoj qe do jem prane teje.
Nese nje dite do te jesh shume i merzitur,….me thirr mua.
Une nuk te premtoj qe do te te heq merzine, por te premtoj qe do te merzitem me ty.
Nese nje dite do me therrasesh dhe une nuk pergjigjem,…vrapo tek une.
Mbase kam nevoje per ty

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi