RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Kutia bosh......

Shko poshtë

Kutia bosh......

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 26, 2011 1:50 pm


Historia filloi kohë më parë , kur një burrë dënoi vajzën e tij 5 vjeçare për humbjen e një sendi të vlefshëm, dhe të ardhurat në atë kohë ishin shumë të pakta...

Një mëngjes vajza i solli të atit një dhuratë dhe i tha : Kjo është për ty babi ...

Babai ishte shume i nevrikosur dhe i zënë ngushtë e hapi kutinë ...zemërimi i tij arriti kulmin kur pa se kutia ishte bosh , nuk kishte asgjë brenda .

Shikon në sy vajzën dhe i thotë në mënyrë të rreptë :

Nuk e di ti se kur bëhet një dhuratë , brenda në kuti duhet të vendoset diçka ?

Vajza duke e vështruar nga poshtë lart të atin , me lot në sy i thotë :

Babi ...nuk është e zbrazët .E kam mbushur plot e përplot me puthje për ty .

I ati u ndje shumë keq .

Ai u gjunjëzua , përqafoi fort vajzën dhe i kërkoi të falur .Pas asaj dite , për gjithë pjesën tjetër të jetës , ai gjithmonë e mbante kutinë në shtratin e tij ,dhe sa herë që ndihej i mërzitur, hapte kutinë dhe imagjinonte puthjet e vajzës që i përkëdhelnin fytyrën , dhe tërë dashurinë e saj që ajo kishte mbyllur aty .

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi