RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nje histori qe ja vlen ta lexosh..

Shko poshtë

Nje histori qe ja vlen ta lexosh..

Mesazh nga Leonard prej Fri Aug 26, 2011 1:56 pm


Një çift i ri i sapomartuar shkuan për të banuar në një zonë shumë të qetë të qytetit .

Një mëngjes , ndërsa hanin mëngjes , gruaja duke parë përmes xhamit të dritares , vuri re fqinjën duke nderë rrobat .

"Ndoshta ka nevojë për një lloj tjetër ilaç rrobash" - tha, kur pa që te çarçafët e fqinjës ndodhej një njollë .

Kjo gjë ndodhi edhe në ditët në vazhdim, deri sa një ditë të bukur me diell, vuri re që rrobat e fqinjës ishin larë për mrekulli .

Patjetër dikush do ti ketë sygjeruar një ilaç të mirë - thotë gruaja .

"Nuk e besoj "- përgjigjet i shoqi .

Si mund ta dish ti ? - e pyet gruaja .

"E thjeshtë , sot në mëngjes , u ngrita herët në mëngjes dhe pastrova xhamat e dritares ."Dikush kohë më përpara ka thënë : Përse shikon qimen në syrin e tjetrit dhe nuk vë re se është në syrin tënd ....??

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi