RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Stine në lidhje me reperen nga Tetova

Shko poshtë

Stine në lidhje me reperen nga Tetova

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 27, 2011 9:17 am


Këngëtari i rrymës R&B, Ernest Duka, i njohur me nofkën Stine, ka konfirmuar për “Express” së është në lidhje me reperen nga Tetova, Vlora Islami, e njohur me emrin artistik si Lil Vlora.

Në fakt edhe më herët ishte përfolur dhe spekuluar për këtë lidhje. Lajmin e ka konfirmuar për Express vetë Stine, i cili ka thënë se zyrtarisht është në lidhje me Lil Vlorën.

“ Patjetër që jam në lidhje më të. Madje këtë do ta bëj publike të shtunën në njërën nga gazetat e Tiranës, ku do kem një intervistë”, ka thënë Stine për Express.

Ndryshe, Stine është i njohur për interpretimin e veçantë në skenën shqiptare. Ai më herët ishte pjesë e grupit ETB57, ndërsa ka një numër bashkëpunimesh më artistë shqiptarë si Anjeza Shahini, Ingrid Gjoni, Tingulli 3nt, Big Basta etj.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi