RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Gjithmon je brenda meje,(LEXOJ SHUM E BUKUR KJO POEZI )

Shko poshtë

Gjithmon je brenda meje,(LEXOJ SHUM E BUKUR KJO POEZI )

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 27, 2011 2:34 pm

.Gjithmon je brenda
meje, je fuqia ime...
Por gjithçkaje po i humb
kuptimi, kur një emër më
nuk po e thërras!
Ai është emëri yt moj
NENE, që vetëm në
mendje te te kesh:
Shëron plagë, qetëson
gjendje, gjen zgjidhje...
Dua te jesh ti mbrojtja ime,
dua te më falesh dashurin
që vetëm ti e fal.
Dua, dua, dua gjithçka nga
ti dua. Dua te shikoj në
sy,duart të ti prek
Të mbështetem në
krahrorin e saj, të
qetësohem kur kam nevoj
per ty.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi