RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Histori e vertetee kjo !!! Te shohesh te njejten enderr perdite )

Shko poshtë

Histori e vertetee kjo !!! Te shohesh te njejten enderr perdite )

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 27, 2011 3:13 pm


Ne moshen 17 vjecare mbeta shtatzen kisha shum frik kuptohet si e vogel qe isha sdija te kujdesesha per veten e jo me per nje femije...Gjat muajve te shtatzanis shihja te njejten enderr ne 3 muajt e fundit kjo enderr filloi te me perseritej me shpesh enderra. Shikoja gjithmon sikur hipja ne makin dhe nisesha ne aeroport te prisja te fejuarin ishte data 25 dhjetor,,,shkoja ne aeroport dhe rruges me zinin dhimbjet e lindjes dhe me conin ne spital te tiranes per te lindur e njejta enderr pothuajse cdo nat sa mu be fiksim dhe i thoja familjareve te mi qe un femijen do ta lind me 25 dhjetor mirpo ata talleshin me mua nuk me degjonin nuk ma vinin veshin. Erdhi data 25 dhe un tere diten kisha shetitur duke bler rroba per bebin,,,shkoj ne shpi ulem pij nje caj dhe e merzitur i them mamit sme doli endrra sjam per te lindur sot, mirpo sa mbaroj kete fjal me plasin ujerat dhe nisem direkt per ne spital dhe ku linda nje djal te shendetshem qe sot esht 2,5vj dhe esht shume i bukur, dhe mbas lindjes u mburresha tere atyre qe sme kishin ven veshin e u thoja qe me doli endrrra qe kisha 9 muaj qe e shihja. Ju betohem qe kjo histori eshte e vertet.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi