RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Te te dua serish

Shko poshtë

Te te dua serish

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 27, 2011 3:21 pm


\Te te dua serish? per cfare? qe te me premtosh boten dhe ne fund te me falesh 1 grusht te madh lotesh? ..te me thuash qe jeta jote nuk ka kuptim pa mua dhe neser une te jem zevendesuar me dike tjeter? perse u ktheve, kur une me sy te perlotur ju drejtova botes dhe Zotit duke i thene: Une po e harroj ate!
perse erdhe..perse luan me ate cka kaluam dikur? ti shkaterrove vet jeten time, aq sa dhe fati e perbuzi..te lutem ik! mos kerko rikthim..nuk jam me ajo cupelina e mjere qe ti pret te bjere serish pre e 1 parajse te embel dashurie, por me 1 humnere te madhe dhimbjeje..mos! nuk jam me e afte te te dua..nuk do me mjaftoj kurre 1 pendim i yti, as edhe 1 me fal qe thua ti.. une te desha shume, por nuk dua te te dua me.. ik me kerko neper kujtime, sepse une kam filluar te te harroj.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi