RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nje histori e gjate

Shko poshtë

Nje histori e gjate

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 27, 2011 3:33 pm


lNje histori e gjate,nje histori e vuajtur,
historia e nje djali qe me nje vajze kishte luajtur.
Vajza e gjore e donte pafundesisht,
por djali me te sillej gabimisht.
Djali shume shpejt iku larg dhe vajzes se gjore i la shume plage.
Loti i vajzes si gjak pikonte ,e dinte ajo se djali do ta harronte.
Nje telefonate e tij vajzen e gezonte,
por djalit per vajzen ne mend nuk i shkonte.
Djali per vajzen s’donte t’ia dinte,
e vajza per djalin jeten e saj linte.
E shkreta vajze sa shume po vuante,
djali i pa meshire me ndjenjat e saj po luante.
Vajza ate do e priste deri ne vdekje dhe pse djalit per te nuk ia ndjente.!!

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi