RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

I dashur babi, jam unë, vajza jote e vogel ...

Shko poshtë

I dashur babi, jam unë, vajza jote e vogel ...

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 27, 2011 3:37 pm


Kohet e fundit jam perpjekur shume te jem e forte.

Megjithate, ti me ke ndihmuar te krijoj kujtimet me te mrekullueshme te jetes sime, prandaj kjo leter do te jete e gezueshme.

Ka kaq shume gjera per te cilat dua te te falenderoj Ty.

Faleminderit qe ishe atje qe nga dita ime e pare.

Faleminderit qe me ndihmove te ngrihesha sa here qe rrezohesha ndersa po mesoja te ecja mbi kembet e mia te vogla e te shkurtra.

Dikur mendoja se e beje thjesht qe une te mos vritesha.

Sot kam kuptuar qe po me mesoje te ecja drejt rruges se jetes.

Faleminderit qe nuk me lije kurre ti zgjidhja e vetme problemat super te veshtira te matematikes.

Dikur mendoja se e beje vetem per notat e mira.

Sot kam kuptuar qe po me pergatisje per problemet akoma me te veshtira qe me prisnin ne te ardhmen.

Faleminderit per te gjitha netet qe i ke kaluar pa gjume, prane shtratit tim kur un isha e semure.

Kam kuptuar se ishin provat e dashurise dhe perkujdesjes tende ndaj meje.

Faleminderit qe me mesoje gjithmone te dalloja te miren nga e keqja.

Dikur mendoja se doje te me beje mua, femijen perfekt.

Sot kam kuptuar se po me mesoje cilat jane gjerat qe kane vertet rendesi ne jete dhe njera prej tyre ishte te behesha nje njeri i drejte, ashtu si ti.

Si mund ta pershkruaj me fjale dashurine qe ruaj per ty ne zemer? E pamundur!

Por, e di babi? Ke qene heroi im, frymezimi im i heshtur.

Shpresoj qe duke lexuar keto rreshta aty ne parajse se vetem aty e meriton te ndodhesh…

Te kuptosh se ne kete bote te poshter eshte nje vajze e vogel, vogelushja jote, qe nuk e beson kurre se ti nuk jeton me…

Ty te moren engjejt lart ne parajse,se ti ishe engjelli im ba..

Miss you dad.. :((...

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi