RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Bojken Lako, lidhje me 19-vjeçaren (Foto)

Shko poshtë

Bojken Lako, lidhje me 19-vjeçaren (Foto)

Mesazh nga Leonard prej Sat Aug 27, 2011 9:34 pm


Në një kohë kur kanë kaluar vetëm disa javë pas dhënies fund të martesës së tij me Olesian, kantautori i njohur Bojken Lako është kapur mat në plazh me një femër tjetër.

Dhe kjo femër nuk është aspak e panjohur për skenën dhe publikun shqiptar. Ajo është vokalistja e talentuar e “Bojken Lako & Brezat”, grupi i ri muzikor që do të nxjerrin albumin e tyre të parë së bashku së shpejti, Semi Jaupaj. Këngëtarja 19 vjeçare ka të njëjtin pasion për rokun si Bojkeni, ndërsa është diplomuar në Liceun Artistik në Tiranë. Ajo është mjaft e njohur për pjesëmarrjen e saj në “Star Academy”.

Dhe në këto ditë të nxehta koncertesh, ku ata si grup udhëtojnë në qytete të ndryshme bregdetare për koncerte, Bojkeni dhe Semi janë fotografuar bashkë ndërsa argëtoheshin duke bërë not në plazhin e Borshit, njofton Lajmeshqip.

Të dy artistët po përjetojnë momente shumë të bukura, ndërkohë që kjo është hera e parë që Bojkeni fotografohet në intimitet me një vajzë.


_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi