RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Geti behet bashke me Stresin kunder Noizyt

Shko poshtë

Geti behet bashke me Stresin kunder Noizyt

Mesazh nga Leonard prej Sun Aug 28, 2011 9:56 am


Konkurrenca të shtyn në shumë mënyra të mundohesh të mposhtësh dikë. E njëjta gjë po ndodh edhe me rep këngëtarin Getoar Selimi, i cili ka udhëtuar drejt Shqipërisë për disa koncerte, por edhe për një takim shumë të rëndësishëm të cilin do ta realizojë me Stresin. Arsyeja e takimit është një bashkëpunim i ri, për të cilin dy artistët janë duke punuar.

Geti më herët ka punuar me shumë reper nga Kosova, pastaj me shumë femra të njohura të muzikës, por ky do të jetë një bashkëpunim i ri dhe shumë i frytshëm, pasi është hera e parë që Geti bashkëpunon me një reper nga Shqipëria. Arsyeja pse Geti dhe Stresi kanë filluar shoqërimin është pikërisht rivaliteti që kanë të dy me Noizy-n, rival i përbetuar i Stresit dhe i Getit gjithashtu, pasi shumë herë nëpër intervista janë sharë e madje i kanë krijuar edhe këngë njëri-tjetrit.

Noizy në anën tjetër bashkëpunon me Dj Blunt dhe Real 1, dy shokë dhe bashkëpunëtorë të dikurshëm të Getit, të cilët ishin edhe pjesë e “Baba Records”, ndërsa bashkëpunon edhe me Dudën, i cili po ashtu ka probleme me Getin. Reperët deri më tani nuk kanë pasur përplasje fizike.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi