RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Angjelina largohet drejt Amerikës, tri kushëriat pozojnë me flokët njësoj

Shko poshtë

Angjelina largohet drejt Amerikës, tri kushëriat pozojnë me flokët njësoj

Mesazh nga Leonard prej Sun Aug 28, 2011 10:11 am


Angjelina, Argjentina dhe Beatrix, një treshe vërtet speciale e kushërirave këngëtare, kanë pozuar së bashku këto ditë me një stil flokësh si zezake, për ta pasur këtë foto një kujtim të bukur pas largimit të Angjelinës dje drejt Shteve të Bashkuara të Amerikës për studime.

Angjelina, vajza këngëtare e Albërie Hadërgjonaj, ka vendosur të lërë Shqipërinë për një jetë më të mirë, edhe pse së fundi karriera e saj muzikore po ecte shumë mirë. Kur këndoi për herë të parë, të gjithë e quajtën “vajza e Albërie Hadërgjonajt”, ndërsa sot edhe pse ka vetëm dy këngë në repertor, askush nuk mund ta harrojë më emrin e Anxhelinës si një vajzë shumë e talentuar, e cila premton se në botën e muzikës do të qëndrojë gjatë

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi