RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Facebook, zbulohet gjuetari i fëmijëve me ngjyrë

Shko poshtë

Facebook, zbulohet gjuetari i fëmijëve me ngjyrë

Mesazh nga Leonard prej Sun Aug 28, 2011 4:41 pm


Fotografia e publikuar në rrjetin social Facebook ka revoltuar shumë organizata humanitare veçanërisht ato kundër racizmit. Në foto shfaqet një djalë i bardhë me një pushkë gjuetie, tek këmbët e të cilit, gjendet i vdekur një fëmijë me ngjyrë.

Policia po mundohet të zbulojë identitetin e njeriut në foto si dhe identitetin e vërtet të personit që ka bërë këtë publikim në internet i cili sipas psecialistëve nuk është një fotomontazh.

Fotografia është publikuar nën emrin “Terrorblanche Eugene”, emër ky që të sjell menjëherë në mendje udhëheqësin e “Lëvizjes Rezistente ndaj Afrikanëve”, Eugene TerreBlanche, i cili është vrarë në prill të vitit 2010. Një dënim prej disa vitesh e pretë gjuetarin e fotografisë. Gjithnjë nëse arrihet të identifikohet.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi