RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Tiranë, grabitet kazinoja te “Zogu i Zi

Shko poshtë

Tiranë, grabitet kazinoja te “Zogu i Zi

Mesazh nga Leonard prej Sun Aug 28, 2011 4:44 pm


Është grabitur një kazino në zonën e “Zogut të Zi” në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të ditur se dy persona të armatosur që dyshohet të jenë në një mosh të re, kanë hyrë në kazino dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një shumë të konsiderueshme parash.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës rreth orës 23.45, ndërsa policia mbërriti në vendngjarje pak çaste pas ngjarjes për të nisur hetimet për identifikimin dhe zbradhjen e plotë të ngjarjes. Procedurat e para hetimore të policisë kanë konsistuar në mbledhjen e shenjave të gishtërinjve të gjetura në vendngjarje si dhe duke marrë në pyetje dëshmitarët si dhe punonjësit e kazinosë.

Autorët e kësaj ngjarje janë larguar në drejtim të paditur të ndihmuar edhe nga errësira, ndërsa policia nuk jep detaje të hollësishme rreth identifikimit apo fakteve të tjera për shkak të hetimeve.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi