RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Vetëm punë për Vedat Ademin

Shko poshtë

Vetëm punë për Vedat Ademin

Mesazh nga Leonard prej Sun Aug 28, 2011 5:06 pmVedat Ademi është një nga të paktët persona që ditët e pushimeve i ka me pikatore aq sa edhe vetë nuk ka asgjë të parashikuar, por e merr situatën si t′i vijë. Kjo edhe për shkak të punës së ngjeshur e cila nuk e lë të bëjë planifikime.

Dhe ç′është më e keqja, programet e tij ′Live′ i ka më së shumti në klubet e natës që janë këtu në kryeqytet, ç′ka nuk lejon që paraditeve po të ishte tjetërkund, e më konkretisht, pranë detit, të përfitonte disa orë dhe të merrte rrezet aq të bekuara të diellit si dhe freskinë e detit. E ndërkohë....si vijon ju po shihni këto foto të Vedatit ditëve të fundit, përgjatë punës me koncertet ′live

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi