RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 29.08.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 29.08.2011

Mesazh nga Leonard prej Mon Aug 29, 2011 9:48 am

Dashi

Ky fund muaji eshte shume i pershtatshem
per aventura ne dashuri. Do takoni persona interesante dhe romantike.
Sigurisht qe flasim vetem per beqaret. Ciftet do kalojne nje dite te
mire prane atij qe duan. Ne pune do ju hapen shume dyer dhe ju do do
arrini ato qe gjithmone keni dashur. Ka ardhur koha te futeni ne nje
etape tjeter ne jeten tuaj.

Demi

Duhet te ndryshoni sjelljen tuaj me
partnerin ne menyre qe gjithcka te shkoje mire. Mos u beni te bezdisshem
sepse do lodhni veten tuaj e jo me ate qe keni prane. Beqaret duhet te
presin pak para se te vendosin cilat jane hapat qe do hedhin ne dashuri.
Ne pune duhet te analizoni me kujdes cdo gje. Do jete nje dite pak
delikate dhe ju duhet te jeni me te perqendruar.

Binjaket

Sot ciftet do kalojne nje dite mjaft
romantike, pothuajse erotike. Delikatesa ekziston nga te dyja palet.
Edhe beqaret do kene shume mundesi te takojne dashurine sot. Tregohuni
te sjellshem. Ne pune cdo gje e re do ju terheqe mjaft. Do dilni nga
rutina dhe do gjeni menyra te tjera per te arritur ato qe doni. Kjo do
ju beje te ndjeheni me mire dhe te sigurt ne vetvete.

Gaforrja

Do beni hapa para ne jeten tuaj ne cift.
Doni te kaloni momente romantike? Pse jo eshte dita e duhur. Mos beni
gabimet qe keni bere me pare por mesoni nga ato. Beqaret duhet t’i japin
mundesine dikujt per ta njohur me mire. Nuk keni per te humbur asnje
gje. Ne pune nuk do jeni shume te motivuar. Mos e lini melankoline dhe
merzitjen t’ju pushtojne.

Luani

Perfitoni nga energjia pozitive qe keni
sot per te kaluar nje dite te kendshme prane partnerit. Mbaroi lodhja
dhe stresi! Beqaret duhet te dalin ne takime, por nuk duhet te vendosin
te krijojne nje lidhje sot sepse nuk eshte dita e duhur. Ne pune duhet
te beni kujdes. Edhe gabimet me te

Virgjeresha

Sot do mundoheni te rregulloni gjerat ne
lidhjen tuaj. Per te arritur kete duhet me patjeter te shmangni temat
delikate. Gjeni menyren e duhur per te ndare momente intimiteti. Beqaret
nuk do kene qejf te bejne asgje, madje as te dalin me miqte. Ne pune
doni te beni shume, por ju mungon energjia. Beni me mire nje pushim dhe
merrni forca per ditet ne vijim.

Peshorja

Do doni t’i beni nje surprize partnerit
por nuk e dini se cfare. Kerkoni ndihmen e nje miku dhe do beni dicka
shume interesante qe do i pelqeje shume personit qe dashuroni. Beqaret
do kene takime shume interesante me persona te vecante. Ne profesion do i
pranoni gabimet dhe do keni guxim te ecni perpara. Do jeni shume
dinamike dhe plot energji.

Akrepi

Jo cdo gje do shkoje mire sot ne lidhjen
tuaj. Duhet te luftoni qe asgje mos perkeqesohet. Mundohuni te flisni me
shume me partnerin. Beqaret nuk duhet te fillojne asnje lidhje sot
sepse me vone do pendohen. Nese jeni duke pritur nje pergjigje per pune
apo per shkolle kjo do jete pozitive. Ajo qe keni dashur do te
plotesohet. Objektivat tuaja jane shume te qarta.

Shigjetari

Ne jeten ne cift mund te kete konflikte
dhe keqkuptime. Te gjitha keto do jene te nxitura nga planetet. Duhet te
jeni shume te kujdesshme dhe te ruani qetesine. Ata qe jane vetem nuk
do kene fat ne dashuri sot. Mos u merzitni do ja kaloni mire edhe me
miqte. Ne pune do jeni plot energji dhe do i habisni te gjithe me
arritjet qe do keni. Keni dhe shume vullnet.

Bricjapi

Gjerat nuk do shkojne dhe aq mire ne
jeten sentimentale. Nese keni probleme me partnerin mundohuni te jeni me
tolerante qe gjerat mos perkeqesohen me shume. Ju presin dite me te
mira. Beqaret duhet te mos iu besojne shume atyre qe i rrethoje sepse do
zhgenjehen. Ne pune duhet te tregoheni me te matur dhe me te zgjuar.
Mos e lini asnje mundesi t’ju ike nga duart.

Ujori

Do ndjeheni shume mire prane partnerit
dhe do e keni te veshtire ta fshihni gezimin edhe kur te jeni me miqte.
Beqaret sot do jene me te parrezistueshem se kurre. Perfitoni sa me
shume! Puna do ju duket me e lodhshme, por ju keni energjine e duhur per
t’i bere balle. Mundohuni te rregulloni dhe cdo konflikt qe keni pasur
me koleget ne menyre qe te ndjeheni mire.

Peshqit

Mos u mundoni shume sot t’i mbushni
mendjen partnerit per dicka qe ai nuk merr mundimin ta kuptoje. Sa me
shume ju te tentoni aq me kokeforte do behet ai. Lerjani cdo gje kohes.
Beqaret nuk do kene shume fat per te takuar dike interesant. Ne pune
duhet te pergatisni terrenin dhe me pas te filloni te vini ne pune ato
qe keni menduar. Mos u shkeputni nga realiteti!

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi