RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Tuna tradhton Norën, i ofron duet Gentës

Shko poshtë

Tuna tradhton Norën, i ofron duet Gentës

Mesazh nga Leonard prej Mon Aug 29, 2011 9:54 am


Me siguri ju kujtohet një kohë kur nëpër rrjete sociale qarkullonin
foto të ndryshme, në të cilat protagoniste ishin Nora Istrefi dhe Tuna
Sejdiu, mikesha të cilat gati çdo rast e shfrytëzonin për të qenë
bashkë. Më parë ishte përfolur se mes tyre do të ketë dhe një duet,
këngë ku tekstin dhe muzikën do e punonte këngëtarja Linda Halimi.

I gjithë projekti ishte gati vetëm se pritej që këngëtaret të
futeshin në studio për regjistrimin, por asgjë nuk u bë. E njëjta gjë po
ndodh edhe me Genta Ismajlin, me të cilën Tuna shoqërohet dhe
fotografohet sapo i jepet rasti.

Ishin bashkë për punë dhe pushime në Turqi, në kohën kur martesa e
saj sapo kishte përfunduar. Thashethemet pa fund nuk kishin të ndalur
mbi intimitetin e saj, kur ajo postoi në Facebook një foto, në të cilën
shihej bashkë me Gentën në shtrat, për t’u dhënë edhe më shumë material
mediave.

Por, çfarë ndodh më saktësisht mes Gentës dhe Tunës, pasi për
momentin të dyja janë “single”… Burimet tona tregojnë se Tuna kohëve të
fundit ka filluar të shoqërohet me Gentën, me të cilën më herët nuk ka
pasur dhe shumë marrëdhënie të mira dhe i ka ofruar bashkëpunim, që
ndoshta do të realizohet në një të ardhme të afërt. Dihet shumë mirë se
çfarë rivaliteti po zhvillohet mes Gentës dhe Dafinës, me të cilën Tuna
realizoi edhe një bashkëpunim, por ama nuk shihet të dalë në ndonjë
mbrëmje, siç dilte më parë.

Tuna, për shkak se dëshiron të bëhet akoma më e popullarizuar, ka
filluar të afrohet më shumë me këngëtaret më të njohura dhe më të
suksesshme, të cilat mbledhin publik në të gjitha vendet ku këndojnë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi