RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Poni bëhet nënë

Shko poshtë

Poni bëhet nënë

Mesazh nga Leonard prej Tue Aug 30, 2011 12:07 pm


Këngëtarja e njohur shqiptare Poni është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë një vogëlush dhe ka pagëzuar me emrin Frenki. Lindja është kryer në një nga klinikat më të specializuara të Evropës dhe këngëtarja labe po përjeton emocione të mëdha me ardhjen në jetë të këtij fëmije.

Poni gjatë këtyre muajve të shtatzënisë është larguar nga Shqipëria për një jetesë më të qetë e për një kujdes më të specializuar. Këngëtarja e suksesshme është shkëputur nga muzika gjatë këtij viti, megjithatë prurjet e saj të vjetshme kanë qenë shumë të dëgjuara edhe këtë verë.

Këngëtarja është në lidhje me një sipërmarrës të njohur në Shqipëri, emrin e të cilit nuk e ka bërë asnjëherë publik për shkak të rreptësisë me të cilën e ruan jetën private.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi