RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 30.08.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 30.08.2011

Mesazh nga Leonard prej Tue Aug 30, 2011 12:12 pm


Dashi

Duke pasur parasysh pozicionimin e Venusit, jeta juaj sentimentale rezikon te jete e trazuar, per te mos thene e stuhishme. Kjo sidomos nese jeni te martuar dhe iu pergjigjeni flirteve qe ju vijne. Beni kujdes, nje shaka te cilen do ta konsideroni te parendesishme mund te kthehet ne nje drame martesore! Nese jeni beqare zemra juaj aventuriere do tu drejtoje. Kujdes! Persa i perket anes financiare te ardhurat tuaja do te pakesohen, ose mund te rriten shpenzimet. Ne te dyja rastet do te duhet te tregoheni dore shternguar duke kursyer para.

Demi

Sot te martuarit duhet te bejne kujdes per te mos dekurajuar partnerin (en) me kerkesat e teperuara. Beqaret fare mire mund te enderrojne per princin e kaltert, por mos kujtoni se eshte prapa dere. Ne planin financiar, ndikimi i Henes mund te sjelle nje fare stanjacioni. Shmangni shpenzimet e panevojshme dhe gjithcka do te shkoje mire.

Binjaket

Jeni cift? Atehere gezojuni clirimit nga influenca renduese e Saturnit. Nje ere gezimi dhe mireqenie do te fryje ne jeten tuaj. Nese jeni beqar do te gjeni nje pertner te gatshem qe tu ndjeke ne lojerat tuaja erotike. Ne aspektin financiar planetet nuk do te influencojne. Pra, mos prisni ndonje surprize as per mire dhe as per keq.

Gaforrja

Marredheniet ne ciftin tuaj kane filluar te marrin pamjen e nje lufte te ftohte. Merreni shtruar per te kthyer gjithcka ne normalitet. Beqaret do te kene nje takim te papritur sot. Nje Dash ose nje Luan do tu joshe. Do te shihni qe gjendja juaj financiare do te permiresohet. Do te keni nje vizion me te qarte dhe do te mund te zgjidhni investimet e duhura ose do te beni blerje te mira.

Luani

Te jetosh ne cift ju rrezikon te perballoni me veshtiresi konkurencen ne dashuri. Kjo mund te perkthehet ne skena te pabazuara xhelozie, por te cilat nuk do te lene shenje. Beqaret nese enderrojne qetesine dhe paqen atehere te kene kujdes, pasi planetet kane plane te tjera. Ka mundesi t’ju padisin per arsye financiare. Mos u shqetesoni per sa kohe ju keni prova bindese dhe se asgje e paligjshme mund tu kundrejtohet juve.

Virgjeresha

Po perjetoni nje klime astrale jashtezakonishte te favorshme per ceshtjet e zemres. Per beqaret kjo dite do te jete shume emocionuese pasi do te sjelle shume mundesi njohjesh cilesore. Fale ndikimit te Neptunit do te keni nje dite shume te frutshme nga ana financiare.

Peshorja

Per shumicen e te lindurve te kesaj shenje, qe jetojne cift, nuk do te kete probleme. Partneri (ja) juaj do te kuptoje prioritetet tuaja dhe do tu mbeshtese pa u ankuar. Beqaret jane nen mbrojtjen e Venusit dhe te Marsit qe do tu bej me te dashur, pasional dhe terheqes se zakonisht. Evitoni te kryeni nje transaksion imobiliar ne kete moment. Nese keni ndermend te blini nje apartament ose toke do te keni mundesi per nje marreveshje me te mire pas pese ditesh.

Akrepi

Veprimi i Merkurit mbi jeten ne cift do te jete i forte dhe i shume aneshem. Ne shume familje te reaj do te diskutohet lindja e nje femije, pasi ky aspekt astral forcon deshiren per te pasur femije. Per beqaret e kesaj shenje aventuart e nisura si siperfaqesore dhe afatshkurtra do te mund te perfundojne ne martese. Ana financiare nuk duket shume e mire. Kujdes me shpenzimet e panevojshme.

Shigjetari

Jeta juaj ne cift do te perfitoje nga te mirat qe Qielli vazhdon te shperndaje. Kjo ju premton nje marredhenie harmonike plot me dashuri dhe ngrohtesi. Beqaret do te kene fjalet dhe seks-appeal-in e duhur per te joshur ate qe ju pelqen. Financiarisht do te ndiheni te kufizuar, te permbajtur, te frenuar. Sigurohuni qe nuk do tu mungoje asgje esenciale.

Bricjapi

Per ata qe jane cift, ne kete situate astrale cdo reagim i ashper nga ana juaj, edhe nese eshte i justifikuar, rrezikon te kthehet kunder jush dhe te minoje shancet tuaja per te jetuar ne harmoni dhe dashuri. Beqaret do te kene mundesi te perjetojne dashurine e vertete. Nga ana financiare ju do te perfitoni nga disa mundesi interesante. Por duhet te prisni disa shpenzime te pashmangshme.

Ujori

Beqare, konfigurimi aktual mund te dale pak i rrezikshem. Rreziku per tu zhgenjyer eshte i madh. Nese jeni cift, me shume gjasa dikush tjeter do te jete ne fantazite tuaja dhe jo partneri (ja) juaj. Kjo nuk do tu pelqeje, por do te jeni te detyruar te hiqni dore nga disa gjera qe prisnit prej kohesh per ti blere.

Peshqit

Ndikimi i Henes ne shenjen tuaj do te kete efkte te dobishme ne dashurite tuaja. Me siguri nuk do te ankoheni per ceshtje te zemres. Nese jeni nje shpirt i vetmuar, me siguri do te takoni njeriun qe gjithmone keni enderruar. Ndikimi i Saturnit do te jete i dobishem sidomos ne anen finaciare duke ju liruar nga disa borxhe.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi