RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Buzëqeshja e shtirur krijon stres

Shko poshtë

Buzëqeshja e shtirur krijon stres

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:23 am

Të buzëqeshësh në punë për t’i bërë qejfin klientëve mund të të
dëshpërojë. Një studim tregon se të shtirësh buzëqeshjen bën që morali
të bjerë dhe mund të ulet edhe efektiviteti në punë.

Ky rezultat e
këtij kërkimi bie ndesh me politikën e kompanive të cilët kërkojnë që
punëtorët e tyre të jenë gjithmonë të qeshur para klientëve.

Nga
kjo sjellje sipërfaqësore janë femrat që ndikohen më shumë se meshkujt.
Humori i tyre bie më shumë nga kjo “shtirje” se sa humori i
meshkujve./tch
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi