RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi Ditor 31.08.2011

Shko poshtë

Horoskopi Ditor 31.08.2011

Mesazh nga Leonard prej Wed Aug 31, 2011 10:32 am


Dashi

Personi juaj i zemres do largohet pak nga
ju sot. Vetem sharmi juaj dhe delikatesa mund ta bejne te rikthehet
perseri. Beqaret do te rifitojne besimin ne vetevete dhe do jene me te
qarte per ate cfare duan. Ne pune nuk do jete dita qe ju prisnit. Morali
do jete i ulur dhe do jeni te merzitur. Mos bini ne depresion, do e
shihni qe neser gjithcka do ndryshoje.

Demi

Sot eshte dita e duhur qe ciftet te
fshijne gjithe te kaluaren dhe te shohin drejt se ardhmes. Do kaloni nje
dite te kendshme. Per beqaret priten ndryshime te medha. Mos neglizhoni
asnje takim. Ne pune nuk doni te jeni me ne plan te dyte. Do ju jepet
nje mundesi e mire per ta ndryshuar kete situate. Me ne fund do jeni ne
krye te listes dhe kjo do ju jape kenaqesi.

Binjaket

Sot jeta sentimentale per ciftet do jete e
qete dhe e qendrueshme. Do keni nje komunikim shume te mire me
partnerin. Beqaret do marrin nje propozim nga dikush qe i vrojton prej
kohesh. Eshte nje mundesi e mire, mos e lini t’iu ike nga duart. Ne pune
do jeni objektive dhe do merrni vendimet e duhura. Te gjithe do ju
pergezojne per arritjet qe do keni. Bravo!

Gaforrja

Sot do jeni pak te merzitur me nje
ceshtje te jetes sentimentale. Mundohuni te flisni me shume me partnerin
dhe te zgjidhni cdo gje. Beqaret duhet te dalin sa me shume dhe te
takojne njerez te rinj. Bejini syte kater. Ne pune ka ardhur koha te
merrni masa per te filluar nje projekt te ri. Harrojini gabimet e se
kaluares dhe gjitjhcka do shkoje mire. Financat do jene jo te mira.

Luani

Per ciftet do jete nje dite shume e mire
dhe e qete. Me mire keshtu sesa me shume pasion dhe me debate. Beqaret
do kene takime te reja dhe plaget e se shkuares do fillojne te sherohen.
Perfitoni sa me shume nga kjo dite! Ne pune do jeni shume te duruar. Ka
ardhur momenti te beni edhe ju hapa para drejt suksesit. Kujdes, mos ju
besoni shume te tjereve sot.

Virgjeresha

Sot duhet te kujdeseni me shume per veten
dhe te llastoheni. Nese jeni ne cift partneri do ju perkedhele edhe me
shume. Nese jeni beqare nje person i shenjes se demit do ju propozoje.
Jeni te parrezistueshme sot. Ne pune do keni nje surprize dhe kjo do iu
beje te rishikoni edhe njehere planet tuaja. Mundohuni te stabilizoni
edhe situaten financiare. Pranojini kritikat!

Peshorja

Sot duhet te mbizoteroje ne cdo fushe
takti dhe delikatesa. Mundohuni te degjoni ato qe partneri ka per t’ju
thene. Keni sens humori dhe kjo ju nxjerr gjithmone nga situatat e
sikletshme. Beqaret duhet te hedhin cdo hap me kujdes qe gjithcka te
shkoje sic duan. Ne pune do tregoni edhe njehere sa te afte jeni. Do
keni nje surprize qe do ju sjelle mjaft perfitime.

Akrepi

E vetmja menyre per te kuptuar se cfare
ndjen partneri per ju eshte te perballeni me te dhe te flisni. Intuita
dhe dinakeria do ju bejne t’i kuptoni gjerat menjehere. Beqaret duhet te
shikojne mire perreth vetes sepse eshte dikush shume interesant. Ne
pune keni aftesi shume te mira komunikatave dhe kjo ju ben te mundur te
arrini ate qe doni. Jeni shume diplomate. Bravo!

Shigjetari

Nese ne jeten ne cift vazhdon konflikti i
para disa diteve atehere eshte e qarte qe ju nuk keni aftesi per te
bindur. Tregohuni pak me indiferente dhe gjerat do te qetesohen. Beqaret
nuk duhet ta kerkojne me ngulm sot personin e zemres. Cdo gje ka kohen e
vet. Ne pune do keni shume fat dhe do zoteroni te gjitha mjetet e
nevojshme per t’ia dale mbane.

Bricjapi

Kjo dite do jete me e favorshme per
beqaret. Ata do kene takime shume interesante me persona te vecante. Mos
i lini mundesite t’ju ikin nga duart. Per ciftet gjithcka do shkoje si
normalisht. Ne pune nuk do jeni ne formen me te mire dhe mund te harroni
edhe nje takim mjaft te rendesishem. Dikush nga miqte do ju mbeshtese
shume sot dhe ju nuk do bini ne humnere.

Ujori

Mundesite per te pasur shume sukses dhe
lumturi ne jeten sentimentale do te rriten mjaft sot. Perfitoni! Beqaret
nuk duhet te refuzojne asnjë ftese dhe asnje takim. Eshte dite me shume
fat. Edhe ciftet do kalojne nje dite mjaft te kendshme. Ne pune do jeni
pak te shqetesuar. Mos u merzisni, te gjithe kane probleme por cdo gje
do kaloje shpejt. Per me teper ju jeni te zotet.

Peshqit

Ne dashuri nuk duhet te nxitoheni per
asgje. Ju cifte mendohuni mire per vendimet qe do merrni se bashku
ndersa ju beqare beni durim. Gjithcka do behet ashtu si doni ju nese
dini te prisni. Edhe ne pune nese do jeni pak me te matur do perfitoni
shume me shume. Jeni ne rruge te mbare. Kujdes nga nje person i shenjes
se Akrepit sepse do ju provokoje.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi