RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Miss Serbia: Nuk e pranova Kosovën

Shko poshtë

Miss Serbia: Nuk e pranova Kosovën

Mesazh nga Leonard prej Wed Aug 31, 2011 10:49 amAna Sharanoviqit, Miss Serbia Universe i është kërkuar llogari nga
mediat serbe për fotografinë e saj me Miss Kosova Universe, Afërdita
Dreshaj, pasi që gjestin e saj e kanë kuptuar si pranim të pavarësisë së
Kosovës.

Ana ka thënë se këtë e ka bërë nga mirësjellja, dhe nëse i vjen rasti
në Brazil do të thotë se Kosova është pjesë e Serbisë. “Ka qenë
mirësjellje, virtyt i shtetit që e përfaqësoj. Nuk mund të ikja nga
kuadri. Me krejt zemrën e përkrahi politikën dhe luftën e shtetit tonë,
prandaj kjo fotografi nuk është asnjë pranim, por marrëdhënie kulturore
në nivel personal. Kur të mundem të flas zyrtarisht, natyrisht se do të
them se Kosova është Serbi dhe Jeruzalem i Serbisë”, ka thënë Miss
Serbia.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi